Dr Carel Kriek

Hoof

 E-pos

Mnr Leonard Swart

Hoof van Akademie

 E-pos

Mnr Hans van Vreden

Hoof van Sport

 E-pos

Dr Dirk Uys

Hoof van Opvoedkundige Leiding
Bemarking Webadminstrateur

 E-pos

Dr Steyn de Bod

Hoof van Administrasie en Kultuur

 E-pos

Me Michelle Clark

Hoof van Pastorale Sorg & Leierskap
Organiseerder: Mariekafskeid
Organiseerder: Fotodag

 E-pos

Mnr Henry Verster

Graadhoof: Gr. 11
Organiseerder: Seunshokkie

 E-pos

Mnr John Acres

Graadhoof: Gr. 12 Organiseerder: Seunshokkie

 E-pos

Me Christine Almeida

Voogonderwyser: Gr.11 F
Organiseerder: Ruitersport
Organiseerder: Noodhulp

 E-pos

Me Tess Badenhorst

Voogonderwyser: Gr. 11 H Organiseerder: Fotografie Organiseerder: Ensemble

 E-pos

Mnr Nico Basson

Voogonderwyser: Gr.12 D

 E-pos

Me Renate Botha

Voogonderwyser: Gr.12 E

 E-pos

Me Amanda Breed

Voogonderwyser: Gr. 10 E

 E-pos

Me Anike Conradie

Voogonderwyser: Gr. 9 J

 E-pos

Me Estilet de Beer

Voogonderwyser: Gr. 9 C
Vakbestuurder: Fisiese Wetenskappe Organiseerder: Expo

 E-pos

Me Sharon de Bod

Voogonderwyser: Gr. 10 A
Vakbestuurder: Engels
Organiseerder: Afrikaans Redenaars

 E-pos

Me Iana de Jong

Voogonderwyser: Gr. 9 B

 E-pos

Mnr Donovan Dreyer

Voogonderwyser: Gr. 8 J

 E-pos

Me René du Plessis

Voogonderwyser: Gr. 11 E

 E-pos

Me Mari du Preez

Vakhoof Besigheidstudies
Gr 8 G Registeronderwyser

 E-pos

Mnr Frans du Preez

Landgoedbestuurder

 E-pos

Me Danelle du Preez

Visehoof: Dissipline
Fasehoof: Gr. 8
Organiseerder: Bemarking

 E-pos

Mnr Malcolm Dunkeld

Fasehoof: Gr. 10
Organiseerder: Kampe
Organiseerder: Odyssey

 E-pos

Me Ulana Durow

Voogonderwyser: Gr. 12
B Vakbestuurder: Rekeningkunde
Organiseerder: Rekeningkunde
Olimpiade

 E-pos

Me Cindy Eksteen

Voogonderwyser: Gr. 11 B

 E-pos

Me Marike Eloff

Voogonderwyser: Gr. 18 C
Organiseerder: Spelathon

 E-pos

Me Sandra Gerber

Assistent Graadhoof: Gr. 9
Vakbestuurder: Afrikaans Eerste Addisionele Taal
Organiseerder: Matriekeksamens
Organiseerder: Afrikaanse olimpiade
Organiseerder: Proefleeswerk & Vertaling (Afrikaans)

 E-pos

Dr Will Gordon

Voogonderwyser: Gr. 10 F Organiseerder: Argief

 E-pos

Me Cheryl Grant

Graadhoof: Gr. 10

 E-pos

Mnr Deon Heunis

Hulpvoog: Gr. 9
Vakbestuurder: Geskiedenis
Organiseerder: Gholf

 E-pos

Mnr Adrian Hossell

Graadhoof: Gr. 9
Vakbestuurder: Engels Huistaal
Organiseerder: Proeflees en Vertaling (Engels)
Organiseerder: Engels Olimpiade

 E-pos

Mnr Dave Humphris

Assistent-graadhoof: Gr. 10
Organiseerder: Swem

 E-pos

Mnr Wimpie Jansen van Rensburg

Graadhoof: Gr. 8
Assistent-vakbestuurder: LO
Organiseerder: Krieket

 E-pos

Me Gina Jansen van Vuuren

Voogonderwyser: Gr. 11 C

 E-pos

Mnr Jaco Kleynhans

Voogonderwyser: Gr. 9 E

 E-pos

Me Birgit Kotze

Voogonderwyser: Gr. 12 G

 E-pos

Me L'Mri Lamprecht

Voogonderwyser: Gr. 12 F
Assistent: Hoof van Kultuur
Assistent-vakbestuurder: Wiskunde (Gr 8 & 9)
Organiseerder: Revue

 E-pos

Me Hendrien le Roux

Voogonderwyser: Gr. 12 A

 E-pos

Me Henriëtte Louw

Media

 E-pos

Me Lize Ludick

Voogonderwyser: Gr. 8 B
Vakbestuurder: Visuele en Kreatiewe
Kuns
Organiseerder: (p)Articipate

 E-pos

Me Jacolien Lüneburg

Voogonderwyser: Gr. 12 C
Vakbestuurder: Dramatiese Kunste
Organiseerder: Drama@Midstream

 E-pos

Me Madelaine Matthys

Visehoof: Akademie
Fasehoof: Gr. 12
Organiseerder: Ekstra klasse
Organiseerder: Ed-admin

 E-pos

Me Heléne Meyer

Graadhoof: Gr. 8

 E-pos

Dr Johan Meyer

Voogonderwyser: Gr. 9 A
Vakbestuurder: Lewenswetenskappe

 E-pos

Me Zandeli Meyer

Voogonderwyser: Gr. 11 D
Organiseerder: Skoolgees

 E-pos

Mnr Ian Müller

Visehoof: Leierskap
Fasehoof: Gr. 11
Vakbestuurder: Ingenieursgrafika en Ontwerp

 E-pos

Mnr Dirk Olivier

Voogonderwyser: Gr. 9 F
Organiseerder: Sagtebal

 E-pos

Mnr Mario Olivier

Biokinetikus

 E-pos

Me Caitlin Page

Voogonderwyser: Gr. 9 G
Organiseerder: Orators

 E-pos

Me Ashleigh Palphramand

Voogonderwyser: Gr. 12 H
Organiseerder: Ars Loquendi

 E-pos

Mnr Gert Pelser

Graadhoof: Gr. 10 Organiseerder: Bergfietsry

 E-pos

Me Chantelle Pretorius

Voogonderwyser: Gr. 8 A Organiseerder: Netbal

 E-pos

Me Nellis Putter

Voogonderwyser: Gr. 9 D Organiseerder: IEB-leerderakkommoderings

 E-pos

Me Johanna Ramela

Laboratoriumassistent

 E-pos

Me Mia Ras

Assistent-graadhoof: Gr. 8
Vakbestuurder: Wiskunde en Wiskundige Geletterdheid
Organiseerder: Wiskunde Olimpiade
Organiseerder: Atletiek
Organiseerder: Landloop
Organiseerder: Skoolrooster

 E-pos

Me Marina Roux

Voogonderwyser: Gr. 9 I

 E-pos

Me Saras Rugbar

Voogonderwyser: 11 G
Organiseerder: Tennis
Organiseerder: Tour de Maths

 E-pos

Mnr Jason Schoeman

Voogonderwyser Gr. 10 H
Organiseerder: Atletiek

 E-pos

Me Maritsa Smit

Voogonderwyser: Gr. 8 F
Vakbestuurder: Afrikaans Huistaal

 E-pos

Me Hestie-Marie Smith

Voogonderwyser: Gr. 8 H

 E-pos

Mnr Dewald Storm

Voogonderwysaer: Gr. 8 D
Assistent Graadhoof Gr. 8

 E-pos

Mnr Werner Ströh

Voogonderwyser: Gr. 11 A

 E-pos

Me Carike Uys

Voogonderwyser: Gr. 9 H
Organiseerder: Melodia

 E-pos

Me Charmaine van den Berg

Graadhoof: Gr. 11

 E-pos

Me Ciske van den Heever

Voogonderwyser: Gr. 10 B

 E-pos

Me Monné van der Linde

Voogonderwyser: Gr. 8 E
Organiseerder: C4C

 E-pos

Mnr Christiaan van der Merwe

Graadhoof: Gr. 11
Organiseerder: Rugby en Sewesrugby

 E-pos

Me Charmaine van der Watt

Assistent-graadhoof: Gr. 12
Oragniseerder: Prysuitdeling

 E-pos

Me Michelle van Niekerk

Assistent-graadhoof: Gr. 11
Vakbestuurder: LO
Organiseerder: Skuba

 E-pos

Me Carli van Wyk

Voogonderwyser: Gr. 10 G

 E-pos

Me Reneé van Wyk

Visehoof: Sport & Opvoedkundige Leiding
Organiseerder: Dogtershokkie

 E-pos

Mnr Albert van Zyl

Voogonderwyser: Gr. 10 D

 E-pos

Mnr Hannes Verhoef

Visehoof: Sport & Opvoedkundige Leiding

 E-pos

Me Tanya Verhoef

Graadhoof: Gr. 12
Vakbestuurder: Geografie
Organiseerder: Skaak
Organiseerder: Algemene Kennis
Olimpiade

 E-pos

Me Carolien Verster

Graadhoof: Gr. 9
Organiseerder: Muurbal

 E-pos

Mnr Rickus Viljoen

Assistent-graadhoof: Gr. 11
Vakbestuurder: IT & CAT

 E-pos

Me Simoné Viljoen

Voogonderwyser: Gr. 10 C

 E-pos

Me Inge Wasserman

Voogonderwyser: Gr. 8 I
Vakbestuurder: Toerisme & Musiek
Organiseerder: Midstream Gazette

 E-pos

Me Kerri Wayne

Musiek

 E-pos

Mnr Johan Weideman

Assistent-graadhoof: Gr. 12
Organiseerder: Avontuursport
Organiseerder: Sluitkassies
Organiseerder: Skoolprogram

 E-pos

Me Carine Cronje

Toelatings
Ontvangs

 E-pos

Mnr Ruan Rautenbach

Hoof Inligtingsbestuurder

 E-pos

Mnr Costa Malidis

IT-assistent

 E-pos

Mnr Nicolaas Viljoen

IT-assistent

 E-pos

Me Debbi Westwood

Kantoorbestuurder & PA vir Senior Bestuur

 E-pos

Me Dorothea Whittle

Ontvangs

 E-mail

Mnr Stefan de Lange

Terreinbestuurder

 E-mail

Mnr Dewald Pretorius

Fasiliteitsbestuurder

 E-mail

1 Ashford Street, Midstream Estate | college@midstreamcollege.co.za | 012 661 2341